Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica > Nastavljalec Strojev Za Brizganje Plastike V Okolici Pivke - M/ž

NASTAVLJALEC STROJEV ZA BRIZGANJE PLASTIKE V OKOLICI PIVKE - M/Ž

Ofertas de trabajo de trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica en Eslovenia (Primorsko-notranjska)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes › trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica.

Traducción de la profesión: Poklici za preprosta dela › Poklici za preprosta rudarska in gradbeniška dela ter preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, transportu ipd › Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih › Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

DELAVEC ZA PREPROSTA DELA V PROIZVODNJI IZDELKOV IZ GUME IN PLASTIČNIH MAS, poskusno delo , Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, SKRB IN ODGOVORNOST ZA UREJENOST DELOVNIH SREDSTEV IN PROSTORA, PREDAJA DOKUMENTACIJE PO DELOVNIH MESTIH IN PRISKRBA MATERIALA, IZVAJANJE NASTAVITEV STROJA IN ORODIJ PO DELOVNIH NALOGIH, PLANU IN ČASU, IZVAJANJE NALOG PO POSTOPKIH IZ PODROČJA NASTAVITVE STROJEV IN ORODIJ, IZPOLNJEVANJE TEHNIČNE, TEHNOLOŠKE IN DELOVNE DOKUMENTACIJE, REDNO IN DOSLEDNO VODENJE EVIDENC NASTAVNIH LISTOV, IZVAJANJE PREIZKUSOV ORODIJ IN MATERIALA, IZVAJANJE INTERVENCIJSKIH NASTAVITEV IN PREIZKUSOV, IZDELAVA POROČIL O STANJU ORODIJ, STROJEV IN OB VSAKEM PREIZKUSU ORODJA ALI MATERIALA, EMBALIRANJE IN OZNAČEVANJE, PRIPRAVA ORODIJ IN OPREME ZA NASTAVLJANJE STROJEV TER ORODIJ, PRIČAKUJEMO: delovne izkušnje vsaj 2 leti, izobrazba: IV. ali V. stopnja ustrezne smeri ali priučen delavec iz ustrezne smeri, osnovno znanje angleškega jezika, osnovno obvladovanje računalnika, vozniški izpit »B« kategorije, teamsko delo.

NUDIMO: delo v 3 izmenah, dopoldan med 6. in 14. uro, popoldan med 14. in 22. uro, ter med 22 in 06 uro,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Primorsko-notranjska.

Ver 108 ofertas de trabajo en "Primorsko-notranjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ESPADA, kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ljubljanska cesta 13 D, 1236 TRZIN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: DANEU HANA
Contact Phone: 041 320 223
Contact Email: kadriespada.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Agosto de 2022, y con identificador de la vacante:OK97216.

Ver las 664 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes › trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica ofertadas.