Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Ayudantes de preparación de alimentos > Nõudepesija

Vacante en Estonia de Ayudantes de preparación de alimentos

Nõudepesija

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos.

Lihttöölised : Toitlustuse abitöölised

Descripción de la oferta de trabajo:

Maardu Maxima tootmistsehhis, Keemikute tn 2

Tööülesanded: Sinu tööks on nõude ja tarvikute pesemine nii käsitsi kui ka masinaga;

puhta ja meeldiva töökeskkonna tagamine.

Omalt poolt pakume: Tööalast väljaõpet ja koolitusi, karjäärivõimalusi, tööd graafiku alusel, erinevaid motivatsioonipakette ja ettevõtte poolt organiseeritud toitlustust.

Muud nõuded: Meie ootused Sulle:

oled kohusetundlik, viisakas, positiivse ellusuhtumisega inimene;

Sul on hea suhtlemis- ja väljendusoskus;

oled vähemalt 18-aastane

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa, Flexible.

Empleador: MAXIMA Eesti OÜ (http://www.maxima.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kui oled antud ametikohast huvitatud, siis kandideerimiseks palun saada oma CV märgusõnaga "tsehhi nõudepesija" e-mailile cvmaxima.ee või helista 5556 6491;

Võtame ühendust välja valitud kandidaatidega

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 55566491
  • Correo electrónico: cvmaxima.ee

Identificador de la vacante:1420803.

Ver las 141 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos ofertadas.