Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Herramentistas > Nástrojař, Nástrojaři

Oferta de empleo de Herramentistas en República Checa (Středočeský kraj)

Nástrojař, Nástrojaři

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště Divišov

Náplň práce:

- obsluha konvenčních obráběcích strojů

- montáž a demontáž lisovacích nástrojů

- podílení se na výtváření pracovních postupů pro údržbu lisovacích nástrojů

- práce s technickou dokumentací

- lícování a montáž forem

Požadujeme:

- praxe obrábění na konvenčních strojích výhodou

- praxe ve strojní výrobě výhodou

- znalost technické dokumentace

- schopnost samostatné práce

- flexibilita

- přesnost a preciznost

- všeobecný technický přehled

- řidičský průkaz skupiny B

- stabilní zázemí v české firmě vyrábějící sběratelské modely aut

- zajímavá práce v mladém kolektivu

První kontakt e-mailem: abrexabrex.cz

nebo telefonicky 9,00-15,30 hod.

Región: Středočeský kraj.

Ver 232 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: ABREX s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Miroslava Bačíková. Tel.: +420 725 759 754. E-mail: abrex.cz" rel="nofollow">abrexabrex.cz; abrex.cz" rel="nofollow">miroslava.bacikovaabrex.cz,.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 759 754
  • Correo electrónico: abrexabrex.cz; miroslava.bacikovaabrex.cz,

Identificador de la vacante:16649810702.

Ver las 442 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.