Nákupčí, Nákupčí. Kraj Vysočina. República Checa

Oferta en República Checa (Kraj Vysočina) de Agentes de compras

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Nákupčí.

Descripción de la oferta de trabajo:
Popis činnosti: * zodpovědnost za kompletní proces nákupu svěřených položek * jednání s tuzemskými a zahraničními dodavateli * zajištění logistiky a komunikace se sklady * vyřizování reklamací směrem k dodavatelům * hodnocení dodavatelů Požadavky: * min. SŠ s maturitou * AJ slovem i písmem * zkušenosti z oblasti nákupu výhodou * vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup * výborné organizační a komunikační schopnosti * orientace na cíl, dotahování věcí do konce * odolnost vůči stresu * spolehlivost, zodpovědnost, loajalita, flexibilita * velmi dobrá znalost práce na PC (word, excel, internet) * ŘP sk. B Nabízíme: * zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti * práci na HPP * zajímavou a odpovědnou práci s mírou samostatnosti * notebook, telefon * odpovídající ohodnocení (po zkušební době osobní ohodnocení) * stravenky * dovolená navíc * nástup ihned nebo dle dohody První kotakt emailem nebo telefonicky

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 162 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 20000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Hana Blažková

Empresa: AG FOODS Group a.s..

Contacto: Hana Blažková

Email: hana.blazkovaReemplazar por una arrobaagfoods.eu

Teléfono: +420 724 614 819.

Ver las 311 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras ofertadas.