Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Empleados encargados de las nóminas > Mzdová účetní | Prostějov (1908001), Mzdoví účetní

Mzdová účetní | Prostějov (1908001), Mzdoví účetní

Oferta en República Checa (Olomoucký kraj) de Empleados encargados de las nóminas

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados encargados de las nóminas.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Mzdoví účetní

Descripción de la oferta de trabajo:

Mzdová účetní | Prostějov (1908001)

Jste vhodným uchazečem, pokud:

-    máte SŠ/VŠ vzdělání, ekonomické zaměření

-    máte zkušenosti s vedením mzdové agendy

-    máte znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů

-    jste samostatný, pečlivý a zodpovědný

-    máte systematický a analytický přístup

-    ovládáte mzdový systém (Helios) a docházkový systém (RON)

Budete se věnovat:

-    vedení projektu převedení outsourcingu mezd do vlastní správy

-    zpracování mezd

-    zpracování podkladů a podání daňových přiznání

-    přípravě účetních a statistických výkazů

-    spolupráci s poradenskými firmami

-    spolupráci na stanovení vnitřních pravidel

Proč by se Vám mohla tato pracovní nabídka líbit?

-    nabízíme stabilní práci na HPP v úspěšné společnosti

-    čeká na Vás motivující mzdové ohodnocení a příjemné pracovní prostředí

-    poskytujeme stravenky (možnost stravování v areálu firmy)

-    nabízíme další firemní benefity – Flexipasy, firemní akce, jazykové kurzy apod.

-    z Přerova a po Prostějově je zajištěn svoz do zaměstnání i zpět zdarma

Pracoviště: Prostějov

Mzda: dle zkušeností a praxe

Nástup: dle dohody

Směnnost: jednosměnný provoz

Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na pracegasl.cz.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 148 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Empleador: GASL CZ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Kontakt. Tel.: +420 773 447 447. E-mail: gasl.cz" rel="nofollow">pracegasl.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 773 447 447
  • Correo electrónico: pracegasl.cz

Identificador de la vacante:16722240796.

Ver las 84 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados encargados de las nóminas ofertadas.