Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > vendedor especializado/vendedora especializada > Erikoispyöräliikkeen Myyjä / Verkkokaupan Apu

Erikoispyöräliikkeen myyjä / Verkkokaupan apu. Helsinki-Uusimaa

Trabajos en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de vendedor especializado/vendedora especializada

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Larunpyörä etsii kausityötenkijöitä vahvistamaan tiimiämme ja asiakaspalvelua kovimpaan pyöräsesonkiin myynnin puolelle Lauttasaaren erikoispyörämyymälään. Oletko se sinä? Me etsitään ennenkaikkea rentoja (pyöräileviä) tyyppejä. Semmosta joka oppii nopsaan, jaksaa painaa duunia hyvällä fiiliksellä ja haluaa tulla töihin just meille - Suomen suurimpaan pyöräilyn erikoisliikkeeseen.

Larunpyörä on perheyritys kolmannessa polvessa ja pyöräkauppaa takana pian 50v.

Mitä sä sitten teet meillä? Myyt fillareita ja pyöräkamaa (Sähkö- ja luomupyöriä). Simple as that. Tärkeetä ois ymmärtää asiakkaan tarve ja myydä oikeat tuotteet rennolla otteella. Tähän hommaan sun pitäis tietää fillareista aika paljon tai oot tosi nopee oppimaan ja oot aidosti kiinnostunut pyöräalasta, pyörien tekniikasta ja sitä rataa. Aikaisempi kokemus alasta katsotaan siis isoksi eduksi, mutta ei ole must.

Arvostamme myös suuresti oma aloitteisuutta ja hyviä käytöstapoja! Työssä ratkaistaan myös ongelmia, välillä kinkkisiäkin joten... ;) Niin ja paljon tehdään juttuja tietsikalla joten sekin puoli tulisi olla ns "hoidossa".

Työ on paikoin fyysistä ja älykellon askelmittari voi huutaa punaista kiireisen myyntipäivän jälkeen eli kiirettä pitää fillarikaupassa varsinkin keväällä ja kesällä!

Tämä duuni tehdään noin.

- MA-PE 10-19

- LA 10-16

- SU olemme pyöräilemässä

Tarjoamme sinulle:

- Töitä keskimäärin 37,5h viikossa (myös osa-aikainen mahdollista, kerro tilanteestasi)

- Etsimme noin. kolmea kausityöntekijää ajanjaksolle about maaliskuu/huhti-syyskuu (sovittavissa)

- Hyvät työsuhde-edut

- Mukava työyhteisön

Jos tää duunikuvaus ei kolahda ja oot enemmän omassa rauhassa työskentelevää tyyppiä esim varaston puolelle jelpaten verkkokaupan toimintoja, niin sitäkin duunia löytyy. Tai voit tehdä molempia. Se ois meille täydellistä.

pistä viestiä niin jutellaan lisää!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1070 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Empleador: Larunpyora.com.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:a8cbeae8-095d-456d-b191-956ee31192b3.

Ver las 224 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada ofertadas.