Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Mecánicos y reparadores en electrónica > Serwisant

Serwisant. Małopolskie. Polonia

Oferta en Małopolskie (Polonia) de Mecánicos y reparadores en electrónica

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones › Mecánicos y reparadores en electrónica.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Elektrycy i elektronicy › Monterzy elektronicy, monterzy i mechanicy sieci i urządzeń telekomunikacyjnych › Monterzy elektronicy i serwisanci urządzeń elektronicznych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obsługa kluczowych klientów w zakresie serwisu urządzeń chłodniczych

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - pożądane; średnie branżowe - pożądane; średnie zawodowe 4-letnie - pożądane; średnie zawodowe - pożądane; zasadnicze branżowe - pożądane; średnie ogólnokształcące - pożądane; wyższe (w tym licencjat) - pożądane

- pozostałe: Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe.

Doświadczenie w branży chłodniczej min 1 rok

Prawo jazdy kat B

Mile widziane uprawnienia SEP oraz F Gazy

Umowa na okres próbny 2 m-ce potem mozliwość umowy na czas nieokreślony

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 410 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Zakład Produkcji Doświadczalnej CEBEA.

Monika Fortuna, tel.: 14 612 24 64, email: kadrycebeabochnia.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1567StPr/24/0060.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones › Mecánicos y reparadores en electrónica ofertadas.