Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Ensambladores de maquinaria mecánica > Pracownik Techniczny/monter-pomiarowiec

Pracownik Techniczny/Monter-Pomiarowiec. Pomorskie

Contratación de Ensambladores de maquinaria mecánica en Polonia (Pomorskie)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores de maquinaria mecánica.

Traducción de la profesión: Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń › Monterzy › Monterzy › Monterzy maszyn i urządzeń mechanicznych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wykonywanie obmiarów wg ustalonego harmonogramu. Opracowywanie dokumentacji wykonawczej dla pionu produkcji. Montaż izolacji w postaci materacy termoizolacyjnych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne

- umiejętności: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B - konieczne

- pozostałe: dyspozycyjność, dokładność oraz wyobraźnia przestrzenna, znajomość rysunku technicznego. Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy. Sprawność fizyczna i zdolności manualne. Dodatkowym atutem będzie znajomość w zakresie konstrukcji oraz izolacji przemysłowych, obsługa MS Office, znajomość programów typu CAD.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Gdański Urząd Pracy

Lastadia 41

Gdańsk 80880

- wymagane dokumenty: -

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 113 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Instrucciones para solicitar:

Marta Cymanowska, tel.: 587431347

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1847StPr/24/2972.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores de maquinaria mecánica ofertadas.