Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Ensambladores > Monter / Dostavljač Namještaja (m/ž)

MONTER / DOSTAVLJAČ NAMJEŠTAJA (M/Ž). Croacia

Contratación de Ensambladores en Croacia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Plant and machine operators and assemblers › Assemblers › Assemblers › Assemblers not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

• Jednostavnije montaže tapeciranog i pločastog namještaja

• Složenije montaže kuhinja po mjeri i ugradbenih ormara

• Sudjelovanje u renoviranju izloga salona

• Montiranje namještaja kod kupaca

• Rukovanje alatima za montažu i briga o istima

• Briga za kvalitetu obavljene montaže u maloprodajnom salonu i na terenu

• Priprema namještaja za dostavu i montažu

• Utovar i istovar namještaja u dostavno vozilo

• Dostavljanje robe kupcima na kućnu adresu

• Održavanje dostavnog vozila

Uvjeti:

• Pozitivan stav

• Fleksibilnost i spremnost na učenje

• Spremnost za rad u dinamičnom i zahtjevnom okruženju

• Spremnost na kontinuiran terenski rad

• Sklonost timskom radu

• Radno iskustva na sličnim poslovima

• B - kategorija

Poslodavac nudi:

• Edukacije i okruženje koje potiču profesionalan razvoj

• Rad u dinamičnom okruženju

• Izazovne i raznolike radne zadatke

• Nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka

• Veliki paket dodatnih pogodnosti (dopunsko zdravstveno osiguranje, osiguranje od nezgode 0/24h, slobodni dani za događaje od osobne važnosti, Multisport pogodnosti, božićnica i dar za dijete, zaposleničke pogodnosti za kupovinu namještaja, osigurano parking mjesto)

Poslodavac moli zainteresirane kandidate da uz prijavu pošalju životopis i mjesto rada za koje se prijavljuju.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PRIMA COMMERCE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: rklimesprima-namjestaj.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2470025.

Ver las 47 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.