Europeos.es : Inicio > Trabajo en Alemania > Montadores de estructuras metálicas > Monter Konstrukcji Stalowych

Búsqueda de Montadores de estructuras metálicas en Alemania

Monter Konstrukcji Stalowych

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Montadores de estructuras metálicas.

Handwerks- und verwandte Berufe : Metallarbeiter, Mechaniker und verwandte Berufe : Blechkaltverformer, Baumetallverformer, Former (für Metallguss), Schweißer und verwandte Berufe : Baumetallverformer und Metallbauer

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - Ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowej, przygotowywanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej, wykonywanie montażu konstrukcji stalowej, kontrolowanie jakości wykonanego montażu,zabezpieczanie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności, wykonywanie obmiaru i odbioru konstrukcji stalowej, demontowanie konstrukcji stalowej, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.

- Miejsce pracy: teren Niemcy, Słowacja w zależności od zleceń. Pracodawca zapewnia: dojazd do pracy, zakwaterowanie, ubrania robocze oraz narzędzia do pracy.

- Wynagrodzenie: od 6000 do 12000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

- Praca: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na podobnym stanowisku. Mile widziana znajomość rysunku technicznego lub izotermicznego. Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu B1 w mowie, A2 w piśmie. Kontakt telefoniczny (Tel. 537-180-632) w godzinach 6:00-22:00  lub e-mail:patryk-kamarykwp.plWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- języki obce: niemiecki - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany - pożądane- pozostałe: Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na podobnym stanowisku. Mile widziana znajomość rysunku technicznego lub izotermicznego. Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu B1 w mowie, A2 w piśmie.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny (Tel. 537-180-632) w godzinach 6:00-22:00  lub e-mail:wp.pl" rel="nofollow">patryk-kamarykwp.pl- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 15.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 6000 mínimo y 12000 máximo (PLN).

Empleador: STAL-KAM Patryk Kamaryk.

Instrucciones para solicitar:

Patryk Kamaryk, tel.: 537-180-632, email: wp.pl" rel="nofollow">patryk-kamarykwp.pl

Identificador de la vacante:1506StPr/19/2484.

Ver las 235 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Montadores de estructuras metálicas ofertadas.