Europeos.es : Inicio > Empleo en Alemania > Mecánicos-montadores de instalaciones de refrigeración y climatización > Monter Kanałów Wentylacyjnych

Monter kanałów wentylacyjnych. Alemania

Ofertas de trabajo en Alemania de Mecánicos-montadores de instalaciones de refrigeración y climatización

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Mecánicos-montadores de instalaciones de refrigeración y climatización.

Handwerks- und verwandte Berufe : Bau- und Ausbaufachkräfte sowie verwandte Berufe, ausgenommen Elektriker : Ausbaufachkräfte und verwandte Berufe : Klima- und Kälteanlagenbauer

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Montaż kanałów ocynkowanych oraz rur spiro na jachtach.Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - pożądane- języki obce: niemiecki - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - pożądane- pozostałe: mile widziane wykształcenie stoczniowe, tj. związane ze stanowiskiem; preferowane doświadczenie w branży HVAC (bardzo mile widziane na statkach); znajomość rysunku technicznego; samodzielność; mile widziane uprawnienia dotyczące stanowiska, bądź branży stoczniowej; mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 7:00-17:00. (według grafiku).Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: -- języki aplikowania: polskiDodatkowy opis: język angielski w mowie i w piśmie na poziomie A1

País del trabajo: Alemania.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: 10000 mínimo y 12500 máximo (PLN).

Empleador: Euro-Klima Sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Gdańsk Euro Klima, tel.: 58 554 25 28

Identificador de la vacante:1847StPr/19/8474.

Ver las 174 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Mecánicos-montadores de instalaciones de refrigeración y climatización ofertadas.