Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Ensambladores de maquinaria mecánica > Monter Chłodniczy

Monter chłodniczy. Polonia

Trabajo en Polonia de Ensambladores de maquinaria mecánica

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Monterzy : Monterzy : Monterzy maszyn i urządzeń mechanicznych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - lutowanie

- cięcie, gięcie

- roztłaczanie rur

- izolowanie układów chłodniczych

- montaż wężownic

- wykonywanie prostych układów chłodniczych

- wiercenie otworów i gwintowanie

- praca na urządzeniach zgrzewającychWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- umiejętności: umiejętność czytania rysunków technicznych - konieczne- pozostałe: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Doświadczenie w spawaniu gazowym (tlen, acetylen).Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2700 (PLN).

Empleador: Seaking Poland LTD Sp. z o. o. Czarnków.

Instrucciones para solicitar:

Agata Balwierz, tel.: 67 356 31 25, email: seaking.net" rel="nofollow">rekrutacjaseaking.net

Identificador de la vacante:1865StPr/19/0804.

Ver las 282 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica ofertadas.