Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Montadores de estructuras metálicas > Montér, Montéři Kovových Konstrukcí

Montér, Montéři kovových konstrukcí. Kraj Vysočina

Contrato en República Checa (Kraj Vysočina) de Montadores de estructuras metálicas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Montadores de estructuras metálicas.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Slévači, svářeči a pracovníci v příbuzných oborech : Montéři kovových konstrukcí

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

•montáž mechaniky nových technologických celků a zařízení a jejich uvádění do provozu

•opravy a renovace starých technologií, jejich částí či samostatných zařízení

•servis a údržba zařízení

•svářečské práce, ohýbání, střihání, řezání, stáčení a broušení materiálu

•vedení montážních skupin

Požadujeme:

•střední vzdělání s výučním listem v oboru zámečník případně oboru podobném

•praxe min. 10 let podmínkou

•odbornou kvalifikaci svářeče

•výhodou: kvalifikace jeřábníka, vazače, řidiče vysokozdvižného vozíku

•orientace ve strojních výkresech, schopnost vést montážní skupiny (v tuzemsku i zahraničí)

•časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup

•řidičské oprávnění sk. "B”

•aktivní znalost AJ, znalost NJ výhodou

25 týdnů dovolené, příspěvky na závodní stravování, stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní pojištění

první kontakt e-mailem personalistikadel.cz nebo telefonicky PO-PÁ 6,00-14,00

Región: Kraj Vysočina.

Ver 105 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 10 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: DEL a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Eva Krejčová. Tel.: +420 566 657 209. E-mail: del.cz" rel="nofollow">personalistkadel.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 566 657 209
  • Correo electrónico: personalistkadel.cz

Identificador de la vacante:15468720757.

Ver las 290 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Montadores de estructuras metálicas ofertadas.