Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Instaladores y reparadores de líneas eléctricas > Montér Elektro - Slaboproud, Montéři A Opraváři Slaboproudých Elektrických Vedení

Empleos en República Checa (Jihomoravský kraj) de Instaladores y reparadores de líneas eléctricas

Montér Elektro - Slaboproud, Montéři A Opraváři Slaboproudých Elektrických Vedení

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Instaladores y reparadores de líneas eléctricas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Montéři a opraváři elektrických vedení

Descripción de la oferta de trabajo:

-konečná montáž elektroinstalace do strojů a zařízení

-sestavování a montáž elektrických a mechanických částí výrobků nebo zařízení

-specifikace vhodného elektrotechnického materiálu

-měření, řízení a provádění testů

Požadavky:

praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky / SOU/SŠ obor elektro

odborná způsobilost podle vyhlášky 50/1978 Sb. § 5,6 – platné oprávnění

- manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost

- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení, příplatky, 13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování ve firemní jídelně, zázemí moderní a stabilní společnosti, práce v novém výrobním závodě ve Svitávce.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 304 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 28000 (CZK mensual).

Empleador: M D Let s.r.o..

Instrucciones para solicitar:

Obraťte se na kontaktní osobu. -.

Forma de contacto:

Identificador de la vacante:15606870776.

Ver las 78 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Instaladores y reparadores de líneas eléctricas ofertadas.