Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovaquia > Ensambladores de maquinaria mecánica > Montážni Pracovníci (operátori) V Strojárskej Výrobe

Montážni pracovníci (operátori) v strojárskej výrobe

Ofertas de Ensambladores de maquinaria mecánica en Eslovaquia (Banskobystricky kraj)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica.

Operátori a montéri strojov a zariadení : Montážni robotníci : Montážni robotníci : Montážni robotníci mechanických zariadení

Descripción de la oferta de trabajo:

Práca v 3-zmennej prevádzke 8 hodín denne, víkendy sú voľné.

Vhodné pre ženy, mužov, páry, absolventov.

Pracuje sa na montáži, kontrole kvality alebo lakovni, lisovni a zvarovni, kde 80 % pracovných činností zabezpečujú poloautomatizované stroje.

Voľné sú aj miesta na vysokozdvižný vozík - požadujeme platný preukaz VZV.

Viac info na https://atena.sk/sk/offer/sk5262

Výhody:Celková mzda brutto 800 € mesačne príplatky, možnosť dosiahnuť plat od 1100 € mesačne

BEZPLATNÉ UBYTOVANIE prvé 3 mesiace

Od 4. mesiaca si zamestnanci prispievajú maximálne 5-6€ noc na mesiac

Zálohy 2-krát týždenne, vždy v pondelky a vo štvrtky

Strava zabezpečená v závodnej jedálni za 0,90 € za obed

Doprava zabezpečená firemným autobusom formou mestskej hromadnej dopravy z miest: Trnava, Hlohovec, Brestovany, Senica, Bučany, Jablonica, Trstín, Lovčice, Boleráz, Šurovce, Zelenice, Šulekovo.

Možnosť výhodného prenájmu alebo zakúpenia vozidiel

Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, životné poistenie s celoročným krytím

Priamo v závode lekár a fyzioterapeutické centrum

Možnosť členstva v Asociácií športu

Aplikovateľné benefity na relax, šport, kultúru, dovolenky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilka v Trnave patrí k technologicky najmodernejším závodom na Slovensku. Tri roky po položení základného kameňa sa v júni 2006 rozbehla výroba 1. modelu. V roku 2009 opustilo výrobné pásy takmer 205 000 vozidiel a trnavská automobilka sa stala najväčším výrobcom áut na Slovensku. V novembri 2011 zišlo z výrobnej linky už miliónte vozidlo. Dôslednou aplikáciou Systému výroby a štandardizáciou všetkých pracovných postov sa závod rýchlo dostal medzi výrobné centrá skupiny s najlepšími výsledkami kvality. V súčasnosti závod pracuje v režime troch pracovných zmien, výrobné tempo je 60 vozidiel hodinu. Denne závod vyprodukuje 1 350 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 3.500 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a podielom 23 percent žien.

País del trabajo: Eslovaquia.

Región: Banskobystricky kraj.

Ver 68 ofertas de trabajo en "Banskobystricky kraj" (Eslovaquia).

Número de puestos: 30.

Tipo de puesto: Determinado.

Salario: mínimo 800 (EUR mensual).

Empleador: ATENA - PERSONAL s.r.o. (www.atena.sk).

Ver las 204 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica ofertadas.