Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Montážní Technik Hw, Elektromechanici Elektrických Zařízení (kromě Zařízení V Dopravních Prostředcích)

Trabajo de Mecánicos y ajustadores electricistas en República Checa (Zlínský kraj)

Montážní Technik Hw, Elektromechanici Elektrických Zařízení (kromě Zařízení V Dopravních Prostředcích)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

Montážní technik HW

Společnost COMINFO a.s. přijme do svého týmu pracovníka na pozici Montážní technik HW.

Náplň práce:

    komunikace se zákazníky

    realizace nových zakázek  - instalace přístupových, docházkových, stravovacích a turniketových systémů

    realizace servisních zásahů HW

    úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:

Úspěšný kandidát by měl splňovat nebo mít znalost v následujících oblastech:

    SOU/SŠ zaměření elektro

    orientace v projektové dokumentaci

    schopnost samostatné práce

    dobré komunikační a organizační schopnosti

    příjemné vystupování

    řidičský průkaz sk. B

    vyhl. č. 50/1978Sb. §6

    AJ, NJ výhodou

Nabízíme:

    zajímavou a perspektivní práci

    práci v mladém a dynamickém kolektivu

    pracovní poměr na plný úvazek

    odpovídající finanční ohodnocení – cca 20 – 30 tis. hrubého

    zaměstnanecké výhody

    podpora dalšího sebevzdělávání

    5 dnů nenárokovatelného volna navíc

    firemní akce během rohu

    termín nástupu: ihned

    pracovní zařazení: středisko podpory zákazníka

V případě, že tato nabídka oslovila právě Vás, prosíme o zaslání profesního životopisu na emailovou adresu pracecominfo.cz. V předmětu zprávy uveďte požadovanou pozici.

Región: Zlínský kraj.

Ver 121 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Jornada completa.

Instrucciones para solicitar:

Kontaktujte zaměstnavatele podle pokynů v poznámce.

Identificador de la vacante:16403510727.

Ver las 511 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.