Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) > Montážní Technici Pro Stínící Techniku, Stavební Montéři (kromě Montérů Suchých Staveb)

Montážní technici pro stínící techniku, Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)

Empleos en República Checa (Zlínský kraj) de Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

MONTÁŽNÍ TECHNICI PRO STÍNÍCÍ TECHNIKU

Výkon práce: v rámci celé České Republiky (všechny regiony)

Požadavky: SŠ vzdělání nejlépe technického směru, řidičský průkaz sk.B a ochota cestovat, manuální zručnost a technická zdatnost, snaha dotahovat zakázky do konce, organizační dovednosti, odpovědnost a preciznost, časová flexibilita

Náplň práce: práce v terénu, zaměřování zakázek, servisování produktů, vyhodnocení stavební připravenosti, komunikace se zákazníky

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, odpovídající platové ohodnocení, odborné zaškolení a technickou podporu, zaměstnanecké slevy na produkty

První kontakt: telefonicky v prac. dnech v době 8:00 - 13:00 h. na čísle: 731 629 507 nebo e-mailem na: pracekasko-vs.cz

Región: Zlínský kraj.

Ver 95 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 23000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: KASKO-BLINDS a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Dagmar Lačíková. Tel.: +420 731 629 507. E-mail: kasko-vs.cz" rel="nofollow">pracekasko-vs.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 731 629 507
  • Correo electrónico: pracekasko-vs.cz

Identificador de la vacante:16699180792.

Ver las 241 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.