Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Ensambladores > *montážní Operátor/ka, Montážní Dělníci Výrobků Z Ostatních Materiálů

Trabajos en República Checa de Ensambladores

*montážní Operátor/ka, Montážní Dělníci Výrobků Z Ostatních Materiálů

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

montáž autosedaček; manipulace s výrobky; vizuální kontrola výrobku.

Požadujeme:

praxe ve výrobní společnosti výhodou; manuální zručnost; fyzickou zdatnost; pečlivost a samostatnost; spolehlivost; dochvilnost.

Nabízíme:

stravenky v hodnotě 100 Kč/pracovní den; docházkový bonus 1000 Kč; nadstandardní příplatky a bonusy; 1 týden dovolené navíc; směnný provoz s volnými víkendy.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Monika Volek:

- zasláním životopisu (CV) na e-mail: c-das.com" target="_blank" rel="nofollow">volek.monikac-das.com;

- osobně (Po - Pá 08,30 -16,00hod.) na personálním oddělení na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: DAS Czech Republic s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01  Hranice 1

Número de puestos: 5.

Empleador: DAS Czech Republic s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Monika Volek. E-mail: c-das.com" target="_blank" rel="nofollow">volek.monikac-das.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: volek.monikac-das.com

Identificador de la vacante:16601090706.

Ver las 168 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.