Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Ensambladores de maquinaria mecánica > Montážní Dělník, Opravář, Montážní Dělníci Mechanických Zařízení

Demanda en República Checa (Olomoucký kraj) de Ensambladores de maquinaria mecánica

Montážní Dělník, Opravář, Montážní Dělníci Mechanických Zařízení

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci mechanických zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

- demontáž a montáž dmychadel a soustrojí

- montáž strojního zařízení s požadavkem na přesnost v toleranci cca 0,01 mm

Požadujeme:

- vyučen strojní zámečník nebo strojní mechanik

- praxe min. 2 roky ve strojírenství

- znalost čtení výkresové dokumentace

- manuální zručnost

- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí

- jednosměnný provoz, pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod.

- týden dovolené navíc,

- dotované podnikové stravování, cena oběda 30,-Kč,

- roční odměny

- mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu

- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 700,- měsíčně,

- zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním a nezbytným uchováním poskytnutých osobních údajů společností KUBÍČEK VHS, s.r.o. pro účely žádosti o zaměstnání. Tento souhlas můžete písemně odvolat.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 148 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 29000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: KUBÍČEK VHS, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lucie Moláčková. Tel.: +420 583 364 113;. E-mail: kubicekvhs.cz" rel="nofollow">Lucie.Molackovakubicekvhs.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 583 364 113;
  • Correo electrónico: Lucie.Molackovakubicekvhs.cz

Identificador de la vacante:16306610734.

Ver las 307 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica ofertadas.