Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos > Montážní Dělník-obsluha Stroje, Montážní Dělníci Elektronických Zařízení

Montážní dělník-obsluha stroje, Montážní dělníci elektronických zařízení

Ofertas de trabajo de Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos en Jihočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadavky:

možnost pracovat na 3 směny

dobrý zdravotní stav-zraková zátěž, jednostranná poloha, psychická zátěž-noční směny

základní práce s počítačem-schopnost evidovat denní výkonyv elektronické podobě

Výhody:

25 dní dovolené, příspěvek na stravné, penzijní připojištění,stabilizační příplatek

Kontakt:

Dočekalová Martina Mgr., tel.: 388302060, e-mail: intica-systems.com" target="_blank" rel="nofollow">m.docekalovaintica-systems.com

Región: Jihočeský kraj.

Ver 117 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 10.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 19320 (CZK mensual).

Empleador: InTiCa Systems s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Martina Dočekalová, vedoucí personálního oddělení. Tel.: +420 388 302 060. E-mail: intica-systems.com" target="_blank" rel="nofollow">m.docekalovaintica-systems.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 388 302 060
  • Correo electrónico: m.docekalovaintica-systems.com

Identificador de la vacante:18214300713.

Ver las 119 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos ofertadas.