Empleo en República Checa (Kraj Vysočina) de Ensambladores

Montážní Dělník/ce, Montážní Dělníci Výrobků Z Kombinovaných Materiálů

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:
Montážní dělník Pracovní náplň: - Montáž kompletů nábytkového kování z komponentů z plastu a kovů - Provádění samokontroly, výroba kontrolních vzorků, hlášení závad - Další činnosti spojené s prací operátora, udržování pořádku na pracovišti Požadavky: - Min. SOU - Schopnost pracovat ve třísměnném provozu - Zkušenosti z výrobní společnosti min. 2 roky - Pečlivost, přesnost, flexibilita Zaměstnancům nabízíme jistotu stabilního zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, bonusový systém a bezplatné jazykové vzdělávání. Dále poskytujeme zaměstnancům také příspěvek na dopravu a motivačně koncipovaný příspěvek na penzijní připojištění. Více informací lze získat denně Po - Pá od 7 do 15 hod. na tel.: 566 692 214 nebo na webu www.hettich.com. Své životopisy zasílejte na adresu: Personal_HCRReemplazar por una arrobade.hettich.com

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 109 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 15000.0 CZK mínimo y 19000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Miroslava Valová

Empresa: Hettich ČR k.s..

Contacto: Mgr. Miroslava Valová

Email: Miroslava_ValovaReemplazar por una arrobade.hettich.com

Teléfono: +420 566 692 214.

Ver las 254 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.