Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos > Montážní Dělník/ce, Montážní Dělníci Elektrických A Energetických Zařízení

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE, Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Ofertas de trabajo de Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos en República Checa

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

Co Vás u nás čeká?

-    Lehká a čistá montážní činnost bez velké fyzické zátěže, drobná montážní práce vhodná spíše pro ženy.

-    Zpracování kabelů a konektorů pro přenos dat

-    U takzvané kabelové konfekce záleží podobně jako u textilní konfekce na velké schopnosti koncentrace a trpělivosti

-    Námi vyráběné kabelové svazenky se používají například v inkubátorech pro předčasně narozené děti. Přebíráme tedy odpovědnost za systémy na záchranu života a pracujeme velmi koncentrovaně, precizně a spolehlivě.

Co od Vás očekáváme?

-    Rádi vykonáváte jemnou, čistou práci jako např. manuální práci

-    Máte trpělivost a dokážete pracovat soustředěně při jemné montážní práci

-    Odpovědnost, spolehlivost a flexibilitu

-    Dostanete se do rodinné firmy a budete respektovat náš etický kodex

Co Vám nabízíme?

-    Dlouhodobé a stabilní zaměstnání

-    Vaše pracoviště bude vysoce moderní, bezpečné, klidné, čisté a světlé

-    Až 5 dní dovolené navíc

-    Firemní autobusovou dopravu do zaměstnání

-    Firemní stravování

-    Vycházíme vstříc rodinám s dětmi díky jednosměnnému modelu pro maminky

-    A další zaměstnanecké výhody (firemní akce, zvýhodněné volnočasové aktivity apod.)

Hlásit se osobně, e-mailem nebo telefonicky v Po-Pá od 8.00-14.00 hod.

Número de puestos: 10.

Empleador: CiS SYSTEMS s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Radka Krejčová, referent personálního oddělení. Tel.: +420 482 412 415. E-mail: cis-europe.eu" target="_blank" rel="nofollow">personalnioddelenicis-europe.eu.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 482 412 415
  • Correo electrónico: personalnioddelenicis-europe.eu

Identificador de la vacante:20668960791.

Ver las 121 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos ofertadas.