Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Ensambladores de maquinaria mecánica > Montážní Dělník/ce, Montážní Dělníci Mechanických Zařízení

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE, Montážní dělníci mechanických zařízení

Demanda de Ensambladores de maquinaria mecánica en República Checa

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci mechanických zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce: České Budějovice

požadavky: bez speciálních kvalifikačních požadavků, nutná velmi dobrá a jemná motorika horních končetin (práce v 3. kategorii rizika zátěže horních končetin z důvodu vysoké četnosti pohybů hornich končetin při manipulaci s drobnými komponenty)

zaměstnanecké benefity: 13. plat, 5 týdnů dovolené, cafeteria, příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky (pracovní dny 8 - 16 hod.) nebo emailem.

Número de puestos: 100.

Empleador: Robert Bosch, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jan Drbohlav. Tel.: +420 800 400 234. E-mail: cz.bosch.com" rel="nofollow">jan.drbohlavcz.bosch.com. Adresa: Roberta Bosche 2678, České Budějovice 5, 370 04  České Budějovice 4.

Forma de contacto:

  • Ciudad: České Budějovice; Código postal: 370 04; Dirección: Roberta Bosche 2678, České Budějovice 5, 370 04 České Budějovice 4
  • Teléfono: +420 +420 800 400 234
  • Correo electrónico: jan.drbohlavcz.bosch.com

Identificador de la vacante:19673380727.

Ver las 155 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica ofertadas.