Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Ensambladores > Montážní Dělník/ce , Montážní Dělníci Ostatních Výrobků

Trabajar de Ensambladores en Olomoucký kraj (República Checa)

Montážní Dělník/ce , Montážní Dělníci Ostatních Výrobků

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Montážní dělník/ce v Mohelnici, možnost ubytování, autobusové svozy;

Pro společnost HELLA  AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. se sídlem v Mohelnici hledáme nové kolegy na kompletaci světel do automobilů, nástup DOHODOU!!!

Co potřebujete k práci u nás?

- Manuální zručnost

- Ochotu pracovat ve směnném provozu

- Ochotu pracovat ve stoje

- Spolehlivost a dobrou docházku

- Zkušenost v rámci práce ve výrobní společnosti výhodou

Co bude Vaši pracovní náplní?

- Jemná montáž, kompletace výrobků

- Jednoduchá obsluha strojů

- Obsluha výrobních linek

- Kontrola kvality

Co Vám nabízíme?

- Mzda až 31.000,-Kč/měsíc

- Pravidelné bonusy na základě ohodnocení nadřízeného, kvality práce, docházky a dodržování pracovních postupů.

- Dovolená 25 dní

- Dotace stravováni 55 % z ceny stravy

- Čisté a moderní pracovní prostředí

- Po zaučení a získání praxe možnost převodu do kmenového stavu společnosti

- Možnost 7,5 hodinových směn (R/O/N)

- Možnost ubytování !!

- Svozy ze směru Břidličná, Uničov, Jevíčko, Moravská Třebová,  Klodzko

Pracovní doba 6-14.00, 14-22.00, 22-6.00. Kontakt: telefonicky Po - PÁ 8.00 - 14.00 hod, e-mailem.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 99 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 10.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22000 mínimo y 31000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Alojamiento incluido.

Empleador: ADECCO spol.s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Hana Drechslerová. Tel.: +420 727 850 425. E-mail: adecco.com" rel="nofollow">hana.drechslerovaadecco.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 727 850 425
  • Correo electrónico: hana.drechslerovaadecco.com

Identificador de la vacante:18924480781.

Ver las 138 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.