Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Ensambladores > Montážní Dělník - Kompletování, Montážní Dělníci Výrobků Z Kombinovaných Materiálů

Empleo de Ensambladores en República Checa (Jihočeský kraj)

Montážní Dělník - Kompletování, Montážní Dělníci Výrobků Z Kombinovaných Materiálů

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáme manuálně šikovné pracovnice pro kompletaci kancelářských potřeb do výrobní společnosti v Hluboké nad Vltavou.

Náplň práce:

- kompletace tužek a pastelek

- balení a třídění výrobků

Dvousměnný provoz (ranní, odpolední).

Práce vhodná spíše pro ženy.

Požadujeme:

- manuální zručnost

- čistý trestní rejstřík

- spolehlivost

Nabízíme:

- práce na HPP (15 730,-Kč/měsíc + 100,-Kč stravenky) nebo brigádně (91 Kč + bonus + 100,-Kč stravenky)

- klidné a čisté prostředí

Zájemkyně se mohou hlásit na tel.: 608 822 658. Životopisy prosíme posílat na e-mail: cvcbbohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy uvádějte: Montážní práce, kod pozice C33654.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 245 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 15730 (CZK mensual).

Empleador: Bohemia Manscraft, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Pavla Čiháková. Tel.: +420 608 822 658. E-mail: bohemia-manscraft.cz" rel="nofollow">cvcbbohemia-manscraft.cz. Adresa: Dr. Stejskala 113/2, 370 01  České Budějovice 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: České Budějovice; Código postal: 370 01; Dirección: Dr. Stejskala 113/2, 370 01 České Budějovice 1
  • Teléfono: +420 +420 608 822 658
  • Correo electrónico: cvcbbohemia-manscraft.cz

Identificador de la vacante:16299980784.

Ver las 187 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.