MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE, Montážní dělníci elektronických zařízení

Búsqueda en Královéhradecký kraj (República Checa) de Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity a absolventy/-ky. Náplň práce: drobná ruční výroba - kompletace spínačů a dalších dílů pro automobilový průmysl. Budete pracovat v moderním čistém prostředí, pracovní dobu lze částečně přizpůsobit Vašim potřebám. Požadavky: vzdělání min. střední odborné s výučním listem, pečlivost a manuální zručnost. Zaměstnavatel nabízí: motivující osobní ohodnocení, příspěvek na stravování, odměnu za plnění fondu pracovní doby, prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: personalReemplazar por una arrobahronovsky.cz, případně pro domluvení osobní schůzky kontaktujte personální oddělení na tel. čísle 491 445 152 (Bc. Tereza Rufferová)., Jiné výhody - motivující osobní ohodnocení, odměna za plnění fondu pracovní doby

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 286 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 37.5.

Salario: mínimo 16000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Bc. Tereza Rufferová, personální oddělení

Empresa: HRONOVSKÝ s.r.o..

Contacto: Bc. Tereza Rufferová, personální oddělení

Email: personalReemplazar por una arrobahronovsky.cz

Teléfono: +420 491 445 152.

Ver las 164 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos ofertadas.