Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Ensambladores > Montážní Dělníci Výrobků A Zařízení, Montážní Dělníci Výrobků A Zařízení

Montážní dělníci výrobků a zařízení, Montážní dělníci výrobků a zařízení

Trabajo en República Checa de Ensambladores

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci

Descripción de la oferta de trabajo:

Místa výkonu práce: Plzeňský kraj

Krátkodobé zaměstnání na 3 měsíce.

Kontaktní osoba: Kopecká Ivana, tel.: 773 921 609, e-mail: ivana.kopeckaalmaxwork.cz; nebo osobně na adrese Janáčkova 1883/62, Plzeň.

Náplň práce: montáž a kompletace výrobku

Požadujeme: flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, schopnost práce ve třísměnném provozu, přesčasy.

Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 13350 (CZK mensual).

Empleador: ALMAX WORK-Holding, družstvo.

Obraťte se na kontaktní osobu. Ivana Kopecká. Tel.: +420 773 921 609(8:00-17:00). E-mail: almaxwork.cz" rel="nofollow">ivana.kopeckaalmaxwork.cz. Adresa: Janáčkova 1883/62, Bolevec, 323 00  Plzeň 23.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Plzeň; Código postal: 323 00; Dirección: Janáčkova 1883/62, Bolevec, 323 00 Plzeň 23
  • Teléfono: +420 +420 773 921 609(8:00-17:00)
  • Correo electrónico: ivana.kopeckaalmaxwork.cz

Identificador de la vacante:16935050745.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores ofertadas.