Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Ensambladores > Montážní Dělníci, Montážní Dělníci Ostatních Výrobků

Montážní dělníci, Montážní dělníci ostatních výrobků

Vacante en República Checa (Jihočeský kraj) de Ensambladores

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Montážní dělníci - vzdělání základní.

Pracoviště Český Krumlov.

Pracovní poměr na dobu určitou do 30.12.2019, prac. úvazek plný, nástup od 1.6.2018, prac. doba třísměnná.

Mzda od 15.000,-- -18.000,-- Kč hrubého.

Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost.

Zkušenosti s výrobním závodem výhodou.

Zaměstnanecké výhody: zajištěné ubytování, příspěvek na dojíždění, bonusy.

Kontakt: Kouba Martin, e-mail: m.koubauniworks.cz.

Ověřeno 13.6.2018.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 297 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 15.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 15000 mínimo y 18000 máximo (CZK mensual).

Empleador: UNIWORKS CB s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Martin Kouba. Tel.: +420 800 330 330. E-mail: m.koubauniworks.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 800 330 330
  • Correo electrónico: m.koubauniworks.cz

Identificador de la vacante:14471150738.

Ver las 198 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.