MLADINSKI DELAVEC - M/Ž. Goriska. Eslovenia

Trabajo de Trabajadores y asistentes sociales en Goriska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za pravne zadeve, družbenih ved in na področju kulture ipd : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za pravne zadeve, socialno delo in člani/članice samostanskih skupnosti, duhovnikovi pomočniki/duhovnikove pomočnice : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za socialno delo.

Descripción de la oferta de trabajo:
MLADINSKI DELAVEC, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 9 mesecev oz. od 1. 3. 2018 do 30. 11. 2018, polni delovni čas, 40 ur, PRIPRAVA, IZVAJANJE IN PROMOCIJA PROGRAMA MLADINSKEGA CENTRA IDRIJA, MENTORSTVO MLADIM, PRIPRAVA IN VZPOSTAVITEV KONCEPTA MLADINSKEGA HOSTLA IDRIJA., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Starost med 15 do vključno 29 let. Zaposlitev v skladu s Javnim razpisom »Zaposlitev na področju mladinskega dela v mladinskem sektorju« Delovno razmerje bo sklenjeno za določen čas od 1.3.2018 do 30.11.2018. Raven izobrazbe ni pogoj. Kandidati naj pošljejo prijavo (cv + motivacijsko) na infoReemplazar por una arrobamcidrija.si s pripisom MD1. Zaposlitev na projektno delovno mesto se izvede v primeru, da je delodajalec izbran javnem razpisu. , gibljiv/nestalen urnik

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 217 ofertas de trabajo en "Goriska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 05/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: ZVEZA DRUŠTEV MLADINSKI CENTER IDRIJA.

Dirección: Ulica IX. korpusa 17 , 5280 IDRIJA.

Contacto: ERŽEN MAŠA

Email: infoReemplazar por una arrobamcidrija.si

Teléfono: 051 231 049.

Ver las 694 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.