Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > Mistr Výroby, Mistři A Příbuzní Pracovníci V Ostatní Výrobě

Mistr výroby, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Demanda de Supervisores de industrias manufactureras en República Checa (Pardubický kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU: Peliny č.p. 315, 565 01  Choceň 1

NÁPLŇ PRÁCE:

- vedení týmu

- na základě stanovených plánů výroby stanovit priority ve výrobě a rozdělit denní úkoly

- plnit procesy výroby s důrazem na kvalitu a produktivitu

- kompletní zodpovědnost za plnění výrobního plánu

- zajištění pracovní a technologické kázně

- evidence docházky, příprava podkladů pro mzdy

- dohlížet na dodržování všech zdravotních, bezpečnostních, protipožárních a hygienických pravidel

POŽADUJEME:

- zodpovědnost, spolehlivost

- pozitivní přístup

- praxe s vedením kolektivu výhodou

- znalost čtení výkresové dokumentace výhodou

Región: Pardubický kraj.

Ver 131 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: COMPOSIT AIRPLANES spol. s r. o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lenka Tošovská. Tel.: +420 730 512 906. E-mail: compositairplanes.cz" rel="nofollow">tosovska.lenkacompositairplanes.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 730 512 906
  • Correo electrónico: tosovska.lenkacompositairplanes.cz

Identificador de la vacante:16213380736.

Ver las 210 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.