Oferta de empleo en República Checa (Zlínský kraj) de Supervisores de industrias manufactureras

Mistr Výrobního Provozu, Mistři A Příbuzní Pracovníci V Gumárenství A Plastikářství

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.
Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě.

Descripción de la oferta de trabajo:
pracoviště Kroměříž - řízení směny (35 - 40 pracovníků), příprava dokumentace pro jednotlivé výroby, spolupráce s pracovníky úseku jakosti, řešení operativních problémů, zpracování výkazů práce na konci směny, samostatné operativní rozhodování v neplánovaných situacích, zodpovědnost za dodržování firemních standardů - min. vyučení s maturitou, minimálně 1 rok praxe s vedením výrobního kolektivu, vhodné i pro OZP, uživatelsky práce na PC (Excel, Word), zkušenost s technologií vstřikování plastů výhodou, smysl pro týmovou práci a pořádek, samostatnost, zodpovědnost, korektní jednání, schopnost učit se novým věcem, silné technické myšlení - doba určitá 1 rok s možností prodloužení - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lastovicovaReemplazar por una arrobaplastika.cz nebo kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 15:00 hod.)

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Zlínský kraj.

Ver 203 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 03/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 37.5.

Salario: mínimo 26000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Jana Laštovicová, MBA, personální ředitelka

Empresa: PLASTIKA a.s..

Contacto: Ing. Jana Laštovicová, MBA, personální ředitelka

Email: lastovicovaReemplazar por una arrobaplastika.cz

Teléfono: +420 573 511 109.

Ver las 146 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.