Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > Mistr Svařovny Tlakových Nádob, Mistři A Příbuzní Pracovníci Ve Strojírenství

Mistr svařovny tlakových nádob, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Empleos en República Checa (Královéhradecký kraj) de Supervisores de industrias manufactureras

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

MISTR SVAŘOVNY TLAKOVÝCH NÁDOB

- zodpovědnost za řízení výrobního střediska, efektivní využívání jeho kapacit, zvyšování produktivity práce, dodržování bezpečnostních standardů a požadavků na životní prostředí

- vedení kolektivu pracovníků střediska podle plánů výroby, jejich hodnocení a rozvoj

Požadujeme:

- SŠ, VOŠ, VŠ vzdělání - strojní zaměření výhodou

- praxe na této nebo obdobné pracovní pozici výhodou

- výborné organizační schopnosti

- zkušenosti s vedením kolektivu

- uživatelskou znalost MS OFFICE

- řidičský průkaz skupiny B

- flexibilitu, zodpovědnost, organizační schopnosti,

vysoké pracovní nasazení

Nabízíme: dlouhodobou perspektivu uplatnění ve strojírenské firmě s exportním zaměřením

- nadstandardní mzdu - s progresivní motivační složkou

(za roky práce pro firmu, za kvalifikace a další …)

- odborný růst

- nástup možný ihned nebo dle dohody

- firemní benefity: 6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas dle vlastního výběru, dovolená 22 – 25 dní, dotované obědy ve vlastní jídelně, příspěvek na penzijní připojištění, bezplatná závodní preventivní péče a očkování proti chřipce, bezplatné profesní kurzy, studijní volno při studiu SŠ a VŠ a mnoho dalších benefitů

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis

na  uvedenou adresu:

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 130 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 35000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: KASPER KOVO s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr.Bc. Dagmar Papíková. Tel.: +420 499 827 163,731 192 923. E-mail: kasperkovo.cz" rel="nofollow">d.papikovakasperkovo.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 499 827 163,731 192 923
  • Correo electrónico: d.papikovakasperkovo.cz

Identificador de la vacante:15983300713.

Ver las 229 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.