Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > Mistr Strojírenské Výroby, Mistři A Příbuzní Pracovníci Ve Strojírenství

Ofertas de Supervisores de industrias manufactureras en República Checa (Jihomoravský kraj)

Mistr Strojírenské Výroby, Mistři A Příbuzní Pracovníci Ve Strojírenství

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

Vyučení / SŠ vzdělání nejlépe technického směru.

Praxe na pozici spojené s vedením týmu ve výrobní společnosti, nejlépe v oboru strojírenství –

Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook); zkušenost se SAP nebo jiným podnikovým ERP systémem výhodou.

Zkušenost s principy a metodami „štíhlé výroby“ (např. KAIZEN, MUDA, 5S apod.) a denní vizualizací výsledků svěřeného výrobního pracoviště (tzv. Visual Daily Management).

Alespoň základní znalost anglického jazyka výhodou.

Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost a odpovědnost.

Ochota pracovat ve dvousměnném provozu.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 259 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Empleador: VAG spol. s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Lucie Růžičková. Tel.: +420 518 318 131,518 318 246. E-mail: vag-group.com" rel="nofollow">L.Ruzickovavag-group.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 518 318 131,518 318 246
  • Correo electrónico: L.Ruzickovavag-group.com

Identificador de la vacante:16863980785.

Ver las 195 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.