Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > *mistr Pro Provoz Plastových Oken, Mistři A Příbuzní Pracovníci V Gumárenství A Plastikářství

*Mistr pro provoz plastových oken, Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství

Oferta en Kraj Vysočina (República Checa) de Supervisores de industrias manufactureras

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

CO BUDE VAŠÍ HLAVNÍ NÁPLNÍ?

- řízení výrobního procesu PVC oken

- kontrola kvality dodávaných materiálů a vlastní výroby

- vyhodnocení denních výsledků výroby

- přidělení denní pracovní náplně dělníkům

- kontrola docházkového systému

- zpracování podkladů pro mzdy

JAKÉ POŽADAVKY JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

-ukončené středoškolské vzdělání technického směru zakončené maturitou

- manažerské dovednosti v oblasti vedení kolektivu podmínkou

- znalost práce s PC

- řidičské oprávnění skupiny B

- znalost německého jazyka výhodou,

KTERÉ VLASTNOSTI U NÁS UPLATNÍTE?

- pečlivost a smysl pro detail, aktivní přístup

- zodpovědnost a samostatnost

- ochotu neustále se vzdělávat

- smysl pro spravedlivý přístup

PROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?

- budete se podílet na zajímavých zakázkách

- získáte stabilní práci

- dostanete velmi dobré finanční ohodnocení

odpovídající dosahovaným výsledkům

- máme pro Vás zajímavé firemní benefity

Región: Kraj Vysočina.

Ver 83 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 30000 (CZK mensual).

Empleador: PKS okna a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Šárka Matyášková. Tel.: +420 727 941 689. E-mail: pks.cz" rel="nofollow">personalnipks.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 727 941 689
  • Correo electrónico: personalnipks.cz

Identificador de la vacante:16456180757.

Ver las 231 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.