Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > Mistr/ová, Mistři A Příbuzní Pracovníci V Chemii, Farmacii A Potravinářství

Contratación de Supervisores de industrias manufactureras en Pardubický kraj (República Checa)

Mistr/ová, Mistři A Příbuzní Pracovníci V Chemii, Farmacii A Potravinářství

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce Semtín - Pardubice.

Pracovní náplň

* Eviduje průběh výroby

* Kontroluje řádné využívání pracovní doby a pracovní kázeň u podřízených pracovníků.

* Zabezpečuje řádnou údržbu výrobního zařízení.

* Zajišťuje nařízené lékařské prohlídky podřízených zaměstnanců.

* Hodnotí práci podřízených a zpracovává jejich mzdové podklady.

Požadujeme

* min. ÚSO - strojní  - energetická zařízení

* Spolehlivost

* Zodpovědnost

* Schopnost samostatně pracovat a rozhodovat se

* Schopnost řídit pracovní kolektiv

Zaměstnanecké výhody:

* jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti

* vysoký podíl kmenových zaměstnanců (99,4 %)

* příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.000 Kč/ ročně

* teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)

* 5 týdnů dovolené

* příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc

* Cafeterie ve výši 3.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby

* zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké

* zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty

* zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.

* zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity

* možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

První kontakt telefonicky (07:00 - 15:00), e-mailem nebo osobně - každou středu od 08:00 na personálním oddělení.

Región: Pardubický kraj.

Ver 147 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 32000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Synthesia, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Markéta Kohútová. Tel.: +420 466 824 415. E-mail: synthesia.eu" rel="nofollow">zamestnanisynthesia.eu.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 466 824 415
  • Correo electrónico: zamestnanisynthesia.eu

Identificador de la vacante:16513610771.

Ver las 228 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.