Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > Mistr Elektronické Výroby, Mistři A Příbuzní Pracovníci V Elektronice

Mistr elektronické výroby, Mistři a příbuzní pracovníci v elektronice

Búsqueda en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Supervisores de industrias manufactureras

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

Vzdělání:

- VŠ/SŠ technického směru

Požadavky:

- práce ve třísměnném provozu

- dobrá znalost MS Office

- technické dovednosti a znalosti

- technické myšlení

Výhodou:

- zkušenosti se SAP

- zkušenosti s vedením lidí

- zkušenosti s výrobou v Automotiv

- znalost NJ nebo AJ

Náplň práce:

- koordinace operátorů ve třísměnném provozu

- mapování výrobního toku

- optimalizace výrobních procesů

- zajištění implementace a opatření týkajících se bezpečnosti práce a kvality

- zavádění Lean procesů a norem

Nabízíme:

- práce na hlavní poměr

- ihned zařazení do kmene firmy

- příplatky za směnnost

- výplata vždy do 15. dne v měsíci

- 13. a 14. plat

- 25 dní dovolené

- 1 sick day

- za doporučení nového zaměstnance odměna 5000Kč

- firemní jazykové kurzy v pracovní době

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 249 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 24000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: bebro electronic s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Monika Durová, nábor a školení zaměstnanců. Tel.: +420 596 496 201. E-mail: bebro.cz" rel="nofollow">monika.durovabebro.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 596 496 201
  • Correo electrónico: monika.durovabebro.cz

Identificador de la vacante:16113370729.

Ver las 229 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.