Mistr chemické výroby - leštírna skla a neutralizace, Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství

Trabajos de Supervisores de industrias manufactureras en República Checa (Středočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.
Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě.

Descripción de la oferta de trabajo:

Mezi naše zaměstnance uvítáme nového kolegu/ kolegyni na pozici: Mistr chemického provozu - leštírna skla a neutralizace Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Jste pracovitý, máte vzdělání chemického směru a praxi v chemickém provozu? Pak hledáme právě Vás! Tradiční výrobce českého olovnatého křišťálu přijme do svého týmu kvalitního vedoucího do oddělení leštění skla Náplň práce: - organizace a řízení operací na svěřeném úseku dodržování požadované technologické kvality výroby - zodpovědnost za výsledky svěřeného úseku vedení, koordinování a motivování pracovního týmu Požadavky: - SŠ, VŠ chemické vzdělání - výhodou - praxe v chemickém provozu - výhodou - zkušenosti s vedením týmu pracovníků - přirozená autorita, odolnost vůči stresu inovativní myšlení - flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci Nabízíme: - Zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí - Finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a znalostí - Zajímavou a různorodou práci - Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na důchodové pojištění, příspěvky na masáže, výrazné slevy na produkty společnosti, možnost ubytování apod.) - Místo výkonu práce – Poděbrady - Adaptační zaškolení, včetně školení na naše produkty - Nástup nejlépe ihned nebo dle dohody

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Středočeský kraj.

Ver 359 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 11/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 20000.0 CZK mínimo y 30000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Kateřina Horsinková

Empresa: Crystal BOHEMIA, a.s..

Contacto: Mgr. Kateřina Horsinková

Email: personalniReemplazar por una arrobacrystal-bohemia.com

Teléfono: +420 325 602 216.

Ver las 160 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.