Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > Mistr údržby, Mistři A Příbuzní Pracovníci V Ostatní Výrobě

MISTR ÚDRŽBY, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Empleos en República Checa (Ústecký kraj) de Supervisores de industrias manufactureras

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

MISTR ÚDRŽBY

NÁPLŇ PRÁCE:

- řízení a vedení týmu spolupracovníků a koordinace jejich činnosti pro zajištění všech úkolů v lokalitě jeho působnosti

- zodpovědnost za časový rozvrh, obsah a množství práce přidělované členům týmu

- zodpovědnost za efektivní nasazení zaměstnanců a dodržování pracovních postupů

- zodpovědnost za řízení a zabezpečení řádného chodu střediska, za kvalitu a včasnost zajištění údržby provozu

NABÍZÍME:

- jistotu a stabilitu silné společnosti

- nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy

- možnost dalšího profesního vzdělávání

- sociální benefity v celkové hodnotě 27 000,- Kč, 13. + 14. mzda

- dovolená nad rámec Zákoníku práce

POŽADUJEME:

- SŠ vzdělání v oboru elektro, případně v některém z příbuzných oborů

- vyhláška 50/78Sb. - minimálně paragraf 6

- znalost práce na PC (Excel, Word, Google)

- zodpovědnost, flexibilita, řídící a rozhodovací schopnosti

- praktické myšlení, samostatnost, preciznost a přesnost, schopnost přijmout odpovědnost

- řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní a penzijní připojištění, zdravotní volno, preventivní lékařská péče a další dle kolektivní smlouvy

HLÁSIT SE: Machová Dagmar, tel.: 417 808 396, hlásit se pouze na e-mail: dagmar.machovascvk.cz, osobní schůzka lze sjednat emailem

Región: Ústecký kraj.

Ver 154 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 28000 mínimo y 31000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: Severočeská servisní a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Dagmar Machová. Tel.: +420 417 808 396. E-mail: scvk.cz" rel="nofollow">dagmar.machovascvk.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 417 808 396
  • Correo electrónico: dagmar.machovascvk.cz

Identificador de la vacante:15695490752.

Ver las 229 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.