Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > Mistři Výroby, Mistři A Příbuzní Pracovníci Ve Výrobě (kromě Hutní Výroby A Slévárenství)

MISTŘI VÝROBY, Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Trabajo de Supervisores de industrias manufactureras en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

A11  z:29/1/2020  a:6/3/2020

POŽADUJEME:

- SŠ vzdělání (výhodou potravinářsko-technologický směr)

- zkušenosti na obdobné pozici, zkušenosti s vedením pracovního týmu

- nekompromisní přístup k vysokým hygienickým standardům.

Výhodou:

- znalost systému kvality: HACCP, ISO 90001, IFS.

NÁPLŇ PRÁCE:

- vedení a organizace činností zaměstnanců na směně, zodpovědnost za plnění výrobního plánu, zodpovědnost za dodržování norem a interních předpisů, kontrola dodržování kvality.

NABÍZÍME:

- zajímavou práci v české rostoucí výrobní společnosti, jistotu stabilního  zaměstnání, zaškolení na pozici, příjemné pracovní prostředí

- závodní stravování, zaměstnanecké slevy na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea.

Kontakt telefonicky, emailem.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 171 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: Beskydské uzeniny, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Radka Mičanová. Tel.: +420 604 297 088. E-mail: chodura.cz" rel="nofollow">jobschodura.cz. Adresa: Příborská 520, Místek, 738 01  Frýdek-Místek 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Frýdek-Místek; Código postal: 738 01; Dirección: Příborská 520, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1
  • Teléfono: +420 +420 604 297 088
  • Correo electrónico: jobschodura.cz

Identificador de la vacante:17973360764.

Ver las 195 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.