Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > Mistři Výroby, Mistři A Příbuzní Pracovníci Ve Strojírenství

MISTŘI VÝROBY, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Empleo en República Checa (Olomoucký kraj) de Supervisores de industrias manufactureras

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Matoušek tel.: 606 021 171, e-mail matousekdtmo.cz.

Požadujeme: vyučení v oboru s praxí nebo střední škola, znalost strojírenské výroby, čtení výkresové dokumentace, zkušenosti s řízením většího kolektivu (zadávání úkolů, hodnocení a rozvoj zaměstnanců, řešení konfliktů, motivace), aktivní a iniciativní přístup k řešení problémů, dynamika, flexibilita, znalost práce s PC, schopnost udržet a prosadit záměr, výborné komunikační schopnosti.

Pracovní náplň: zajištění plnění výrobního plánu na svěřeném úseku, zajištění technologické kázně, organizace pracovišť a směn.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, práce v silné a stabilní společnosti, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 150 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 38000 máximo (CZK mensual).

Empleador: DT Mostárna, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Petr Matoušek. Tel.: +420 606 021 171. E-mail: dtmo.cz" rel="nofollow">matousekdtmo.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 606 021 171
  • Correo electrónico: matousekdtmo.cz

Identificador de la vacante:16945530722.

Ver las 204 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.