Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Directores de industrias manufactureras > Mistři Výroby - Automotive, řídící Pracovníci V Průmyslové Výrobě

MISTŘI VÝROBY - AUTOMOTIVE, Řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Empleos en Olomoucký kraj (República Checa) de Directores de industrias manufactureras

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras.

Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě, těžbě, stavebnictví, dopravě a příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

Nástup ihned. Životopis zašlete na adresu: cars-technologycars-technology.cz.

Požadavky:

- ukončené středoškolské vzdělání

- zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou

- orientace ve strojírenství

- znalost čtení ve výkresové dokumentaci podmínkou

- komunikativnost, samostatnost, pečlivost

- týmového ducha

Popis pozice

- vedení týmu výrobních operátorů

- dohled na plnění výrobního plánu

- kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců

- sledování zmetkovitosti

Nabídka

- HPP na dobu neurčitou

- nástup možný po dohodě

- možnost ubytování v místě firmy

- firemní tarif

- po uplynutí zkušební doby možnost firemního automobilu

Región: Olomoucký kraj.

Ver 144 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 29000 mínimo y 32000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Cars Technology s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Romana Hrnčiříková. E-mail: cars-technology.cz" rel="nofollow">cars-technologycars-technology.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: cars-technologycars-technology.cz

Identificador de la vacante:16835280716.

Ver las 291 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras ofertadas.