Minőségi ellenőr (minőségellenőr). Nyugat-Dunantul

Vacante de Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Fizika- és mérnöktudományok technikusai : Máshová nem sorolható természettudományi és műszaki technikusok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Sárvári HUKE Hulladék Kezelési Korlátolt Felelősségű Társaság Minőségi ellenőr munkatársat keres sárvári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 9600 Sárvár, Ikervári utca 23, Jelentkezni lehet: önéletrajzzal emailben: infoReemplazar por una arrobahuke.hu vagy személyesen vagy telefonon: 06/30/380-87-95. További információ:Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent. Munkarend: 2 műszak + hétvégi munkavégzés

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1028 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Sárvári HUKE Hulladék Kezelési Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9600 Sárvár, Ikervári utca 23.

Contacto: ,

Email: infoReemplazar por una arrobahuke.hu

Teléfono: (,) ,.

Ver las 392 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.