Europeos.es : Inicio > Empleo en Hungría > Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería > Minőségbiztosítási Technikus (gyártásközi Laborasszisztens)

Minőségbiztosítási technikus (GYÁRTÁSKÖZI LABORASSZISZTENS)

Trabajos en Hungría (Del-Alfold) de Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes.

Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Fizika- és mérnöktudományok technikusai : Máshová nem sorolható természettudományi és műszaki technikusok

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) UNILEVER MAGYARORSZÁG KFT Minőségbiztosítási technikus munkatársat keres röszkei munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét minden napján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet önéletrajz küldésével Daka Zsuzsanna HR és Szolgáltatási vezetőnél a zsuzsanna.dakaunilever.com e-mail címen..

Juttatások:cafeteria, utiköltség térítés, műszakpótlék, mozgóbér, Speciális munkakörülmények:A gyár egész területén tilos a dohányzás! Elsősorban nem dohányzó álláskeresők jelentkezését várják.

3 műszakos munkarend, éves munkaidőkeretben.

Gyártásközi laborasszisztens végzettség vagy tapasztalat előny., Speciális követelmények:alap- vagy középfokú végzettség, számítógépes ismeret szükséges, előny az élelmiszeriparban szerzett tapasztalat vagy szakképzettség, előny a gyártásközi laborasszisztens végzettség vagy tapasztalat

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 458 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 214000.0 HUF mínimo y 231000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: UNILEVER MAGYARORSZÁG KFT.

Dirección: 6758 Röszke, Felszabadulás utca 110..

Contacto: Daka Zsuzsanna

Email: zsuzsanna.dakaunilever.com

Ver las 351 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.