Mezőgazdasági segédmunkás. Nyugat-Dunantul. Hungría

Trabajar de Peones de explotaciones de cultivos mixtos y ganaderos en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de explotaciones de cultivos mixtos y ganaderos.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő mezőgazdasági, erdészeti és halászati foglalkozások : Képesítést nem igénylő mezőgazdasági, erdészeti és halászati foglalkozások : Képesítést nem igénylő mezőgazdasági foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) DR SZABÓ AGROKÉMIAI KORLÁTOLT FELELŐSŰ T Mezőgazdasági segédmunkás munkatársat keres zalaszentgróti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.07 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8790 Zalaszentgrót, Battyhány Lajos út 36., Előzetes telefonos egyeztetés szükséges: Tóth Gabriellával a 06-83/560-063 telefonszámon.. Speciális követelmények:Előnyt jelent a targoncavezetői ismeret.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1028 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 127500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: DR SZABÓ AGROKÉMIAI KORLÁTOLT FELELŐSŰ T.

Dirección: 8790 Zalaszentgrót, Battyhány Lajos út 36..

Contacto: Dr. Szabó Balázs

Teléfono: (83) 560-063.

Ver las 54 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de explotaciones de cultivos mixtos y ganaderos ofertadas.