Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > técnico de TIC/técnica de TIC > Metalurški Radnik/ica

METALURŠKI RADNIK/ICA. Croacia

Trabajar en Croacia de técnico de TIC/técnica de TIC

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones › Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario › Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones › técnico de TIC/técnica de TIC.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Information and communications technicians › Information and communications technology operations and user support technicians › Information and communications technology user support technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

IMPOL – TLM d. o. o.

Za proizvodnju i usluge

Ulica Narodnog preporoda 12

Šibenik

Tel.: 0038522 313 116

Mi smo inovativna, razvojno orijentirana tvrtka sa širokim spektrom vrhunskih aluminijskih poluproizvoda i proizvoda s ciljem uspješnog zadovoljavanja tržišta različitih zahtjeva. Svoj rast gradimo na temelju društvene odgovornosti i brige za naše zaposlenike. Usmjereni smo na rast i razvoj, i na taj način gradimo skoro dvjesto godina staru tradiciju proizvodnje valjanih proizvoda. Naše temeljne vrijednosti su: inovativnost, marljivost, prilagodljivost, izvrsnost i lojalnost. IMPOL – TLM d. o. o., za proizvodnju i usluge iz Šibenika je dio grupacije IMPOL Slovenija. Osim u Šibeniku i Slovenskoj Bistrici, nalazimo se i u Srbiji, Sevojno.

Radno mjesto:

METALURŠKI RADNIK

Traženo radnika: 1 izvršitelja

Stručna sprema:

IV – TEHNIČKE STRUKE (računalni tehničar u strojarstvu/elektrotehničar)

Uvjeti:

Najmanje 3 mjeseca iskustva na istim ili sličnim poslovima

Točnost i marljivost, spremnost na učenje

Stručna osposobljenost za rukovanje sredstvima unutrašnjeg transporta: viličar, dizalica (poželjno)

Opis posla:

  • Implementacija različitih operacija na radnim strojevima u procesu proizvodnje (žarenje, valjanje, razdvajanje, odvajanje, rezanje, baliranje, ravnanje, pakiranje): testiranje svih potrebnih funkcija stroja, pregled plana rada i radnih naloga, postavlja parametre propisane tehnologije, radi u skladu s radnim uputama, uputama sustava kvalitete, sustava upravljanja okolišem i sustava upravljanja zdravljem i sigurnosti na radu.
  • Pomaže u proizvodnji, kvalitetno priprema svitkove za valjanje i žarenje, provodi prijevoz materijala dizalicom i viličarom, sudjeluje u izmjeni alata, provodi vaganje proizvoda, priprema palete za pakiranje, pakira proizvode u skladu s uputama, priprema čelične i kartonske cijevi za radne naloge koji su u proizvodnji.
  • Vođenje evidencije: podaci o radu i sve druge potrebne evidencije u skladu s radnim uputama, regulatornim zahtjevima koji proizlaze iz potrebe sustava kvalitete, sustava upravljanja okolišem i sustava upravljanja zdravljem i sigurnosti na radu.
  • Obavlja označavanje proizvoda i Al-otpad u skladu s uputama za rad.
  • Provodi aktivnosti za održavanje čistoće i urednosti radnog okruženja i opreme za proizvodnju.
  • Educirani i obučeni u skladu s potrebama procesa rada i usvojenog plana.
  • Obavlja poslove potrebne za uspješno provođenje obveza planiranja proizvodnog procesa, uzimajući u obzir znanje i vještine metalurških radnika i obavlja druge poslove po nalogu nadređenog.
  • Odgovornost za kvalitetu ožarenog materijala.
  • Odgovornost za kvalitetu pakirnih jedinica.
  • Odgovornost za transport materijala po pogonu.
  • Odgovornost za označavanje Al-otpatka.
  • Odgovornost za upotrebu osobne zaštitne opreme i za poštovanje uputa za siguran rad.

Što nudimo:

Ugovor o radu na određeno vrijeme, s mogućnošću sklapanja Ugovora o radu na neodređeno vrijeme

Redovna primanja

Rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju

Prijevoz:

DJELOMIČNO

Što tražimo:

- sposobnost brzog učenja

- intenzivan radni angažman i motiviranost

- snalažljivost u pristupu poslu

-marljivost i predanost radu

-sklonost timskom radu

Mjesto rada:

IMPOL – TLM d. o. o., Ulica Narodnog preporoda 12, Šibenik

Rok prijave:

15. svibnja 2022. godine

Molbu sa životopisom, preslikom svjedodžbe i dokazom o radnom stažu: elektronska radna knjižica te uvjerenjem o nekažnjavanju (ne starije od mjesec dana) dostaviti putem e-mail-a na: ljudskiresursiimpol.hr

Ili, poštom na adresu: IMPOL – TLM d. o. o., Ulica Narodnog preproda 12, Šibenik, s naznakom: „Ne otvaraj – natječaj za radno mjesto, n/r g. Hrvoje Galić“

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Impol-TLM d.o.o..

OsobniDolazak: IMPOL – TLM d. o. o., Ulica Narodnog preproda 12,

Zamolba: IMPOL – TLM d. o. o., Ulica Narodnog preproda 12,

Email: ljudskiresursiimpol.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:2147174.

Ver las 85 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones › Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario › Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones › técnico de TIC/técnica de TIC ofertadas.