Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Operadores de instalaciones de procesamiento de metales > Zámečník/obsluha Ohraňovacího Lisu, Obsluha Ostatních Zařízení Na Zpracování Kovů

Zámečník/obsluha ohraňovacího lisu, Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Trabajar de Operadores de instalaciones de procesamiento de metales en República Checa (Plzeňský kraj)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales.

Traducción de la profesión: Obsluha strojů a zařízení, montéři › Obsluha stacionárních strojů a zařízení › Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů › Obsluha zařízení na zpracování kovů.

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

"    obsluha ohraňovacího lisu

"    drobné zámečnické práce (práce na vrtačkách)

Požadované znalosti a dovednosti:

" vyučení nebo praxe ve znalosti technické dokumentace a čtení výkresů - výhodou

" ochota pracovat ve třísměnném provozu

" zkušenosti s NC ohraňovacích lisem - výhodou

" zkušenosti s technologií Amada - výhodou

" schopnost týmové práce

Co Vám na oplátku nabídneme my:

"    můžete nastoupit ihned nebo dle dohody

"    třísměnný provoz

"    finanční ohodnocení bude odpovídat Vašim dosavadním zkušenostem

"    příplatek za noční směnu nad rámec zákoníku práce

"    je potřeba si také odpočinout, proto Vám nabízíme 25 dní dovolené

"    přispějeme Vám na elektronickou stravenkovou kartu

"    pochutnáte si na skvělém obědě (můžete si vybírat z pěti jídel)

"    v létě se osvěžíte zmrzlinou a v zimě ochráníte své zdraví vitamíny od nás

"    s dotovanou MultiSport kartou můžete do wellness i do fitka

"    zapojíte se do inspirativního a zkušeného týmu, a navíc získáte zázemí rodinné mezinárodní společnosti

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené

Región: Plzeňský kraj.

Ver 33 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: CHRIST CAR WASH s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Zuzana Buroňová. Tel.: +420 800 334 433. E-mail: zburonovachrist-ag.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 800 334 433
  • Correo electrónico: zburonovachrist-ag.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:29039960784.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales ofertadas.