Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > operador de horno de templado y recocción de metales/operadora de horno de templado y recocción de metales > Prosessityöntekijä, Metalliteollisuus, 5 Paikkaa, Wirestaff Oy, Wirestaff Pohjois-pohjanmaa, Oulu

Prosessityöntekijä, metalliteollisuus, 5 paikkaa, WireStaff Oy, Wirestaff Pohjois-pohjanmaa, Oulu

Contrato de operador de horno de templado y recocción de metales/operadora de horno de templado y recocción de metales en Finlandia (Pohjois-Pohjanmaa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › operador de horno de templado y recocción de metales/operadora de horno de templado y recocción de metales.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Prosessityöntekijät › Metalliteollisuuden prosessityöntekijät ja viimeistelijät › Metalliteollisuuden prosessityöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Työpaikkakuvaus

Haemme hyvän asenteen ja oppimiskyvyn omaavia työntekijöitä prosessiteollisuuden monipuolisiin ja tarkkuutta vaativiin tuotantotehtäviin Oulun seudulle.

Mihin haemme?

Haemme yhteistyössä useiden alan johtavien asiakasyritystemme kanssa hyvällä asenteella ja reippaalla työotteella varustettuja työntekijöitä erilaisiin valmistustuotannon työtehtäviin.

Prosessityöntekijän tehtävät pitävät sisällään esimerkiksi tuotantokoneiden käyttämistä ja valvomista, tuotteiden pakkaamista, laadunvarmistusta sekä raaka-aineiden ja tuotantomateriaalien käsittelyä. Etsimme henkilöitä, joilla olisi prosessialan koulutus tai työkokemus.

Asiakasyrityksemme sijaitsevat Oulun seudulla. Prosessiteollisuudessa töitä tehdään pääasiassa 2-3-vuorossa, joten toivomme sinulta valmiutta työskennellä aamu-, ilta- ja-tai yövuoroissa. Työsuhteet ovat alkuun määräaikaisia, mutta hyvin töissä pärjäävällä on mahdollisuus työllistyä pidemmäksikin aikaa sekä myöhemmin mahdollisesti siirtyä asiakasyrityksiemme kirjoille.

Ketä etsimme?

Etsimämme henkilö on motivoitunut olemaan poikkeuksetta työssään huolellinen, tarkka ja ahkera. Sinulta löytyy oma-aloitteisuutta ja aitoa innostusta ja kykyä oppia uutta. Olet joustava työntekijä ja omaat hyvät tiimityöskentelytaidot. Prosessiteollisuudessa työskentely tapahtuu usein puhdastiloissa, joten toivomme sinulta valmiutta työskennellä suojavarusteissa. Työtehtäviin perehdytetään suomeksi, joten sujuva suomen kielen taito on edellytys.

Kiinnostuitko tehtävästä? Hae paikkaa heti tänään osoitteessa www.wirestaff.fi. Liitä mukaan myös ansioluettelosi. Aloitamme haastattelut jo hakuaikana.

LISÄTIETOJA TEHTÄVÄSTÄ ANTAA:

marjo.lipponenwirestaff.fi

WIRE HENKILÖSTÖPALVELUT on tuore, mutta kokenut henkilöstöalan toimija. Osaamisemme pohjautuu yhteensä yli 40 vuoden kokemukseen henkilöstövuokrauksesta ja rekrytoinneista useilta eri toimialoilta. Meille on tärkeää, että tunnemme asiakkaamme ja työntekijämme henkilökohtaisesti. Ymmärrämme myös erilaisten työympäristöjen haasteet ja vaatimukset. Wire on meidän näköisemme - ei turhaa kiertelyä tai jauhantaa.

8

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 224 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: WireStaff Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:e640ff51-f302-4b68-a24b-0e6595656af1.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › operador de horno de templado y recocción de metales/operadora de horno de templado y recocción de metales ofertadas.