Menedżer ds. systemów zarządzania zamówieniami (OTC)

Búsqueda de Directores de administración y servicios en Polonia (Małopolskie)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes.
Kierownicy : Kierownicy do spraw zarządzania i handlu : Kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania : Kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: tworzenie konfiguracji, implementacja, kodowanie,testowanie, dokumentacja i utrzymanie systemów zarządzania zamówieniami zgodnie z procesem Order to Cash (OTC), wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań systemowych przy współpracy z klientami, zespołami użytkowników systemów zamówień oraz zespołami technicznymi, analiza zapotrzebowania, budowanie relacji z użytkowniami systemowymi, zarządzanie zmianą Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne - pozostałe: minimum 10 lat doświadczenia na podobnych stanowiskach, w środowisku międzynarodowym, bardzo dobra znajomość procesu Order to Cash, aplikacji Oracle- Order Management i Advanced Pricing, znajomość systemów Oracle R12, Oracle ERP, Oracle Table, SQL, certyfikacja ITIL, doświadczenie w zarządzaniu zespołem i zarządzaniu projektami IT, wiedza i doświadczenie dot. zarządzania zmianą, wykazywanie się bardzo szczegółowym zrozumieniem architektury systemu, możliwości ograniczeń i niewykorzystanych możliwości, wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacji w mowie i piśmie, doświadczenie w pracy zespołowej Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31752 - wymagane dokumenty: . - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 360 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 20833.33 PLN mínimo y 20833.33 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Michał Piekarczyk, tel.: 126868000

Ver las 187 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.