Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales > Mehatronik - M/ž

Vacante de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales en Eslovenia

Mehatronik - M/ž

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.

Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Mehaničarji/mehaničarke, popravljavci/popravljavke motornih vozil in koles : Mehaniki/mehaničarke in popravljavci/popravljavke industrijskih in drugih strojev ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

MEHATRONIK OPERATER, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PROSTO DELOVNO MESTO:

MEHATRONIK OPERATER  (VSAJ V. STOPNJO IZOBRAZBE TEHNIČNE SMERI)

V KREATIVNEM KOLEKTIVU NA PODROČJU DIGITALNEGA TISKA ZARADI POVEČANEGA OBSEGA DELA ZAPOSLIMO NOVEGA SODELAVCA.

POLEG DELA V PRIJETNEM KOLEKTIVU NUDIMO:

ODLIČNE DELOVNE POGOJE V MLADEM, INOVATIVNEM, RASTOČEM KOLEKTIVU,

MOŽNOSTI NADALJNJEGA STROKOVNEGA USPOSABLJANJA TER IZOBRAŽEVANJA,

DINAMIČNO DELO IN STROKOVNE IZZIVE V STIMULATIVNEM DELOVNEM OKOLJU,

UPORABO NAJSODOBNEJŠE OPREME IN ORODIJ,

STIMULATIVNO NAGRAJEVANJE,

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO UREJENOST, VESTNOST, KOMUNIKATIVNO KREATIVNO TIMSKO DELO V KOLEKTIVU.

INOVATIVNOST,  PRIPRAVLJENOST PO DODATNEM USPOSABLJANJU

DELO OBSEGA:

- UPRAVLJANJE DIGITALNIH TISKALNIKOV

- DODELAVA Z CNC REZALNIKI IN DRUGO STROJNO OPREMO NA PODROČJU DIGITALNEGA TISKA IN BIROOPREME

- SERVIS  IN NASTAVITVE LE-TEH IN STROJNE OPREME

- MONTAŽA GRAFIK NA TERENU

OD KANDIDATA SE PRIČAKUJE:

- ZNANJE S PODROČJA INFORMACIJSKIH TEHNOLOGIJ

- ZNANJE S PODROČJA ELEKTOTEHNIKE IN STROJNIŠTVA - MEHATRONIKE.

- OSNOVNO POZNAVANJE WINDOWS OKOLJA IN RAČUNALNIŠKIH MREŽ

- ZNANJA S PODROČJA UPORABE WORDA, EXCELA.

- ZAŽELENO ZNANJE UPORABE COREL DRAW IN ADOBE GRAFIČNIH PROGRAMOV.

JEZIKI:

- ZAŽELENO ZNANJE  ANGLEŠKEGA IN ITALIJANSKEGA JEZIKA SPORAZUMNO IN PISNO, , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: COPIGRAF FAGANELJ PROIZVODNJA, STORITVE, TRGOVINA D.O.O., Ulica tolminskih puntarjev 4 , 5000 NOVA GORICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: FAGANELJ NATAŠA
Contact Phone: 031 613 582
Contact Email: natasacopigraf.si

Identificador de la vacante:OA65059.

Ver las 504 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.