Empleo de Mecánicos y reparadores de vehículos de motor en Eslovenia (Gorenjska)

Mehanik Motornih Vozil - M/ž

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de vehículos de motor.
Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Mehaničarji/mehaničarke, popravljavci/popravljavke motornih vozil in koles : Mehaniki/mehaničarke in popravljavci/popravljavke motornih vozil in koles.

Descripción de la oferta de trabajo:
MEHANIKI IN SERVISERJI MOTORNIH VOZIL IN KOLES, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OPRAVLJANJE OSNOVNE NEGE IN VZDRŽEVANJE MOTORNEGA VOZILA, ČIŠČENJE, VZDRŽEVANJE IN POPRAVILA MOTORNEGA VOZILA, ODKRIVANJE NAPAK IN DIAGNOSTICIRANJE NEPRAVILNOSTI, PREIZKUŠANJE AVTOMOBILSKIH DELOV IN SISTEMOV, RAZSTAVLJANJE, ČIŠČENJE IN PONOVNO SESTAVLJANJE DELOV, ZAMENJAVA OBRABLJENIH DELOV, ZAMENJAVA DELOV MOTORNIH VOZIL IN KOLES, DELO Z NADREJENIMI IN POJASNJEVANJE AVTOMOBILSKIH TEŽAV IN POPRAVILA, POZNAVANJE CELOTNEGA DELOVANJA AVTOMOBILA TER MOTORJA Z NOTRANJIM IZGOREVANJEM. , kandidat mora izpolnjevati naslednje pogoje : 3 letna poklicna izobrazba smeri avtomehanik ali druge ustrezne tehnične smeri ali 2 letna poklica izobrazba ustrezne tehnične smeri in dve leti delovnih izkušenj na enakih ali podobnih področjih, zaželjeno je, da ima kandidat opravljen izpit za viličarja , dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 253 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: SIJ ACRONI podjetje za proizvodnjo jekla in jeklenih izdelkov d.o.o..

Dirección: Cesta Borisa Kidriča 44 , 4270 JESENICE.

Contacto: RAK BENIČ NEJRA

Email: nejra.benicReemplazar por una arrobaacroni.si

Teléfono: 031 716 723.

Ver las 899 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de vehículos de motor ofertadas.